adidas Ultraboost

adidas Ultraboost. To je ztělesnění pohodlnosti! Píše se rok 2015 a situace ve sneaker světě je poměrně nejistá. Trhu sice naprosto dominuje americká obuvní společnost Nike, ale chybí zde pomyslná jiskra trendu. Ta přichází s botou Ultra Boost od německé společnosti adidas. Teniska přináší novou a exkluzivní technologii jménem “Boost” (poprvé se objevila dva roky předtím na adidas Energy Boost), která přináší obrovské pohodlí nejen při běhu (primární účel boty), ale i v lifestylu.

#ShowMore#

Netrvalo to dlouho a tenhle fakt si na vlastní kůži ozkoušel i Kanye West, který čerstvě podepsal smlouvu s adidas. V květnu roku 2015 odehrál v adidas Ultra Boost White koncert, a fotka ze stage se stala legendární. Hype na sebe nenechal dlouho čekat, a z polic obchodů mizely jak adidas Ultra Boost Triple Black, tak adidas Boost White. Ultra Boosty se prostě staly horkým zbožím!

Na popularitě adidas Ultra Boost přidaly i mnohé kolaborace. Ať už ta s Engineered Garments, KITH nebo skatovou legendou Markem Gonzalesem.

Ultra Boosty se za svou relativně krátkou existenci staly teniskou, která změnila, možná úplně otočila, směřování vývoje tenisek. U nás je najdeš jak v provedení adidas Ultra Boost White, adidas Ultra Boost 4.0, tak i adidas Ultra Boost 20. 

Rozhodně zaručí pohodlnost jak při běhu, tak při procházce. Neváhej!

Cena

22903790
122903790

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem
Zpět do obchodu