Converse x Comme des Garçons

Comme des Garçons je japonská značka, kterou v roce, teď si počkej – 1969, založila Rei Kawakubo. Je to jedna z mála prémiových značek založených ženou, která sklidila úspěch nejen na poli high fashion, ale prošlapa si cestičku i ke komunitnějším odnožím módy, jako je právě streetwear. 

#ShowMore#

A proto na svět přišla podznačka Comme des Garcons Play. Vznikla v roce 2004 během rozdělení značky do dvou odvětví, módního (ručně šité kousky, vysoké ceny) & lifestylového (víc dostupné pro všechny), a postupem let si značka upevnila své neopomenutelné místo na slunci. 

V roce 2009 si toho všimla i americká značka Converse, a tak začala spolupráce na Converse Comme des Garcons. Hlavním a nejdůležitějším kouskem jsou Converse x Comme des Garcons Play Chuck 70, kterou si můžete pořídit ve variantě Converse Comme des Garçons High a Converse Comme des Garçons Low. Jednoduchost designu v kombinaci s červeným srdíčkem Comme des Garcons dělá tenisku doopravdy unikátní a vůbec se nedivíme, že popularita Comme des Garcons bot je tak vysoká. Navíc se jedná o jednu z nejverzatilnějších tenisek a neměla by tak chybět v šatníku žádného znalce módy. Ještě ji nemáš? Pojď to napravit a vybírej z naší nabídky. 

U takových tenisek jako je kolaborace s Comme des Garçons se ti může stát, že ti někdo bude nabízet i falešný pár, proto jsme ti napsali článek na náš blog, který ti pomůže nenaletět. Přečti si, jak poznat falešné tenisky a oblečení | SNEAKERGALLERY BLOG

Cena

44904990
144904990

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 4
4 položek celkem
Zpět do obchodu