Jordan x Travis Scott

Travis Scott. Legendárního umělce asi netřeba představovat. 31letý rapper z amerického Houstonu, vlastním jménem Jacques Bermon Webster II., je rozhodně jedním z nejznámějších rapových umělců světa. Dokazuje to i zisk prvního místa v Billboard Hot 100 se svým singlem “Sicko Mode” nebo 36 milionů měsíčních posluchačů na Spotify. Mimo hudby promlouvá texaský rodák i do tenisek, a ne málo! 

#ShowMore#

Legendární je zejména jeho kolaborace s americkým basketbalovým gigantem Jordan, která začala v roce 2017 zvláštním modelem Jordan Trunner LX, byl to však jen koncept. U toho tato spolupráce neskončila, po chvíli se přesunula na významnější modely. Tedy Air Jordan 4. Během roku 2018 se veřejnosti představila tři barevná provedení, Travis Scott Air Jordan 4 “Cactus Jack”, Travis Scott Jordan 4 “Purple Suede” a Travis Scott Air Jordan 4 “Olive” (poslední dva páry se však objevily jen na nohách Travise Scotta, pro veřejnost nikdy dostupné nebyly). Travis Scott si samozřejmě nemohl odpustit ani nejlegendárnější siluetu, jakou Jordan brand vyrobil, a to Air Jordan 1. Všechno začalo u Travis Scott Air Jordan 1 High, které se v krásné hnědé barvě poprvé představily v roce 2019 a zaznamenaly obrovský úspěch! To znamenalo jediné. Spolupráce nekončí! Ba naopak. Další významnou Jordan teniskou ze spolupráce s texaským rapperem jsou Jordan 6 Travis Scott. Ty si svůj debut zažily na pódiu Super Bowl číslo 53, představení proběhlo chvíli poté, v rámci kolekce spring/summer 2019. 

S Jordan 1 Travis Scott se ale nekončí! Od roku 2019 byly totiž všechny velké releasy spojené právě s touto siluetou. Oproti předchozímu páru proběhla jedna změna. Na výsluní se dostává nízká varianta Travis Scott Jordan 1 Low. Ta se v roce 2019 ukazuje v krásné, hnědo-černé variantě. Dva roky později rozšiřuje Travis Scott portfolio nízkých jedniček o Fragment Jordan 1 Low, které svými barvami patří určitě mezi jedny z nejpovedenějších bot vůbec! 

Samozřejmě nemůžu opomenout ani Travis Scott Fragment Jordan 1 High, které vyšly o měsíc dřív. Pojďme na ten nejžhavější a nejaktuálnější release. Air Jordan 1 Low Travis Scott Reverse Mocha a 21. červenec roku 2022. Přesně v ten den spatřily tyhle tenisky světlo světa. Nadšení a hype kolem nich byl obrovský, chtěl je doslova každý. 

Travis Scott Jordany jsou dlouhodobě jedno z nejvyhypovanějších a vzhledově nejhezčích teniskových kolaborací, navíc ve velké míře udávají trendy! Jejich koupě bychom se vůbec nebáli, je to sázka na zaručenou jistotu, které nebudeš litovat. 

To dokazuje i článek 14 nejlepších Air Jordan kolaborací na našem blogu. | SNEAKERGALLERY BLOG

Cena

2099027990
12099027990

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem
Zpět do obchodu