Nike x Travis Scott

33 milionů posluchačů měsíčně, tři studiová alba a 31 let. To je texaský rapper Travis Scott. Houstonský rodák je v aktuální době jeden z nejsledovanějších rapových umělců. K hudebnímu žánru, který má módu hluboce zakořeněnou ve své identitě nutně patří i tenisky. Tomu se nevyhýbá ani Travis, kolaborace mezi Nike a Travisem Scottem je pěkně rozsáhlá.


#ShowMore#

Vše začalo v roce 2017, kdy se na trhu objevila první teniska z této spolupráce. Nešlo o nic menšího, než legendární Air Force 1. Ty dostaly nové provedení z plátna. Pod swoosh byl přidán suchý zip, branding se tím pádem dal měnit, tkaničky opatřeny ozdobami ve tvaru ikonických log Scotta - Cactus Jack a travisových grills. Bota dokonce dostala noční úpravu, švy totiž díky 3M pásce fosforeskují. O rok později se do řady Travis Air Force 1 přidalo druhé barevné původní Air Force 1, svršek boty namísto bílé ozdobila plachtová, a to bylo vše – k žádné zásadní změně tedy nedošlo. 

Ta přišla až s rokem 2019. Travis Scott přichází s naprosto radikální obměnou! Teniska se nedrží žádných zavedených kolejí a experimentuje s nejrůznějšími materiály, printy, pásky či kryty tkaniček. Detaily jsou velmi propracované, na cvočcích v zadní části jsou vyražené iniciály Missouri city a Texasu, a teniska působí velice originálním dojmem. 

Jedny z nejhezčích Nike SB Dunků, jsou Travis Scott Nike SB Dunk Low. Byly představeny v roce 2020 a setkává se na nich příjemná estetika přírodních barev, paisley printu, ikonické siluety. Do skládačky nám chybí poslední dva kousky. Nejnovější přírůstek do rodiny je Travis Scott Nike Air Max 1. Představeny byly v květnu roku 2022 a hype okolo nich byl obrovský. Z původních 5 oznámených colorways se na trh prozatím dostaly pouze dvě, kvůli masakru na festivalu Astroworld. Pšeničná žlutá a barokní hnědá. Obě ale stojí za to! Pro fanoušky siluety Nike Air Max 1, kterým se líbí jemné outdoor prvky jsou jako dělané. Ve stejný čas vyšly i Travis Scott Nike Air Trainer 1. 

Travis Scott Nike je rozhodně jedna z nejnabitějších kolaborací součastnosti a Travis Scott boty by chtěl snad každý. Spolupráce ale ani omylem nekončí, a my se už teď těšíme na nové přírůstky.

Chceš vědět, které teniskové kolaborace hrají největší prim? Přečti si článek 10 nejlepších teniskových spoluprací. | SNEAKERGALLERY BLOG

Cena

499019990
1499019990

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 5
5 položek celkem
Zpět do obchodu