Verified Tags

DSC_8855
Komu se to nestalo. Nadšeně si z facebookové skupiny koupíš tenisky, ty ti po pár dnech přijdou a ty v nich s neuvěřitelnou radostí vyrážíš do víru každodenního života. Nenapadlo tě ale zkontrolovat, jestli jsou originální nebo ne. Nepříjemná realita tě dohnala až po pár týdnech nošení. Jednalo se o padělky! Peníze jsou tak doslova vyhozené oknem a boty končí v koutě botníku.

Nejdůležitějším prodejním artiklem, díky kterému jsme si dokázali za 7 let našeho působení vybudovat stávající postavení na trhu, je tvoje důvěra.

Jistota se opírá o záruku 100% originality za jakýchkoliv podmínek. Tu však někdy není jednoduché udržet, proto máme vyladěný systém ověřování pravosti tenisek, díky kterému se podvodníci vždycky odhalí.
 

1. PEČLIVÁ KONTROLA PARTNERŮ 

Obchodujeme pouze s legitimními prodejci, kteří jsou schopni doložit pravost dodávaného zboží. Ať už fakturou o nákupu či jiným dokladem.

2. OVĚŘENÍ PRAVOSTI

Každý pár projde rukama našich odborníků. Proběhne kontrola krabice, velikostních nálepek, cedulek uvnitř bot, materiálů, švů nebo papíru v krabici. A to dokonce dvakrát!

Plně si uvědomujeme, že jistota, kterou potřebuješ mít před tím, než nový pár obuješ, je velká. Proto jsme zavedli systém, který ti ji poskytne.

 

SNEAKERGALLERY VERIFIED TAGS

Jsou to takzvané SNEAKERGALLERY VERIFIED TAGS. Zákazníkovi poskytují záruku, že jeho boty byly před prodejem pečlivě zkontrolovány, a proto se v nich nemusí bát vyrazit do ulic. Zároveň přináší výhody i pro nás. Při vrácení nám umožňují snažší kontrolu pravosti, a tak urychlují proces vrácení zboží. Vrácení zboží bez SNEAKERGALLERY VERIFIED TAGS není možné. Kompletní znění obchodních podmínek si můžeš přečíst zde

Zatímco jiní od důkladného prověřování pravosti ustupují, my děláme pravý opak a snažíme se ti při nákupu dopřát i v tomto ohledu maximální pohodlí.

DSC_8875
width:100%
Zpět do obchodu